Позив за наше креативце

Поштовани ученици, наставници и родитељи,

Настава на даљину која се изводи на програму РТРС телевизије успјешно се реализује и омогућава континуитет  у учењу и раду.

Овом приликом похваљујемо наше вриједне ученике који су у сталној комуникацији са својим наставницимa. Ову ситуацију су схватили веома озбиљно и зрело. Остају код својих кућа, прате наставу на даљину и редовно шаљу фотографије домаћих задатака.

Захваљујемо се  родитељима који су се несебично укључили у овај процес учења и који нам пружају велику помоћ и подршку.

Захваљујемо се и свим наставницима наше школе који марљиво раде од својих кућа и пружају помоћ нашим ученицима.

Од данас на страници наше школе, имаћете прилику погледати колико су наши ученици креативни, те уживати гледајући радове које нам пошаљу.

Позивамо све ученике да буду маштовити и креативни,  да шаљу радове својим учитељицама и разредним старјешинама.