Родитељи – гости у разреду

У оквиру Садржаја за подршку социјално-емоционалног понашања из предметног подручја Моја околина ученици I4 су обрадили наставну јединицу Занимања људи у мом мјесту. У реализацији ове теме помогли су и њихови родитељи који су представили своја занимања ученицима и одговорили на њихова бројна питања.

Сви родитељи су се потрудили што занимљивије презентовати своја занимања и донијели су у школу своје алате за рад и организовали радионицу Мрежа пријатељства. Ученици су били одушевљени оваквим начином рада и исказали су жељу да се и убудуће родитељи укључе у наставу. Овакав партнерски вид сарадње родитеља и школе је пожељан и увијек добродошао. Захваљујемо се родитељима на времену и труду који су уложили.