Регионално такмичење из математике

И ове године је наша школа била домаћин регионалног такмичења из математике. На регионалном такмичењу учествовали су најбољи математичари седмих, осмих и деветих разреда нашег региона и остварили су сљедеће резултате:

Седми разреди:

Ранг Име и презиме ученика Назив школе Наставник – ментор Мјесто
1 Александра Капетановић ЈУ ОШ Мокро“ Гордана Милетић Мокро
2 Јована Радовић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Милица Марић Фоча
3 Наташа Голијанин ЈУ ОШ „Пале“ Милица Суботић Пале
4 Александар Вукадиновић ЈУ ОШ „Веселин Маслеша“ Сандра Вујичић Фоча
5 Павле Станковић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Илија Чанчар Фоча
6 Хелена Ковач ЈУ ОШ „Веселин Маслеша“ Сандра Вујичић Фоча
7 Михаило Куљанин ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Добрица Шаровић Источна Илиџа
8 Бане Соколовић ЈУ ОШ „Веселин Маслеша“ Сандра Вујичић Фоча
9 Тара Дрнделић ЈУ ОШ „Милан Илић Чича Шумадијски“  Милан Васиљевић Хан Пијесак
9 Михајло Голијанин ЈУ ОШ „Свети Сава“ Марко Пашалић И.Н.Сарајево

 

Осми разреди:

Ранг Име и презиме ученика Назив школе Наставник – ментор Мјесто
1 Јана Соколовић ЈУ ОШ „Веселин Маслеша“ Сандра Вујичић Фоча
1 Филип Лаловић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Ненад Пејовић И.Н. Сарајево
2 Вељко Топаловић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Блашко Трифковић Фоча
3 Катарина Капетина ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Јелена Кудумовић Касиндо
4 Кристина Јокић ЈУ ОШ „Мокро“ Гордана Милетић Мокро
5 Марко Гверо ЈУ ОШ „Свети Сава“ Ненад Пејовић И.Н. Сарајево
5 Ђорђе Ковачевић ЈУ ОШ „Соколац“ Младена Ристановић Соколац
5 Ђурђина Добриловић ЈУ ОШ „Милан Илић Чича Шумадијски“ Милан Васиљевић Хан Пијесак
6 Милица Перишић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Блашко Трифковић Фоча
7 Јован Лаловић ЈУ ОШ „Мокро“ Гордана Милетић Мокро
7 Петар Костић ЈУ ОШ „Пале“ Немања Пљеваљчић Пале
7 Петар Марковић ЈУ ОШ „Вук Караџић“ Дејан Мршевић Вишеград
8 Сања Којић ЈУ ОШ „Вук Караџић“ Оливера Комленовић Вишеград
8 Ведран Продановић ЈУ ОШ „Веселин Маслеша“ Сандра Вујичић Фоча

 

Девети разреди:

Ранг Име и презиме ученика Назив школе Наставник – ментор Мјесто
1 Димитрије Доброта ЈУ ОШ „Свети Сава“ Илија Чанчар Фоча
2 Иван Чанчар ЈУ ОШ „Свети Сава“ Илија Чанчар Фоча
3 Срђан Лучић ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Добрица Шаровић Источна Илиџа
4 Мирјана Маријановић ЈУ ОШ „Соколац“ Младена Ристановић Соколац
5 Тања Вучићевић ЈУ ОШ „Мокро“ Гордана Милетић Мокро
6 Андреа Горета ЈУ ОШ „Пале“ Јована Јанковић Пале
7 Катарина Клисура ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Милан Павичевић Чајниче
8 Вук Шијаковић ЈУ ОШ „Вук Караџић“ Драган Драгичевић Вишеград