Меморијални турнир “Дани одбране Илиџе”

У оквиру манифестације ” Дани одбране Илиџе” од 22. априла до 14. маја , органозовани су разни културни и спортски догађаји, историјски часови за основце, разни излети, те посјета спомен-гробљу “Мали Зејтинлик”.

У петак, 5. маја одржан је Меморијални турнир “Дани одбране Илиџе” у малом фудбалу. Учествовали су ученици од VI до IX разреда. Ученици VI и VII разреда наше школе, освојили су III мјесто, a ученици VIII и IX разреда освојили су I мјесто. Турнир је одржан у Војковићима.

Меморијални турнир “Дани одбране Илиџе”  у кошарци одржан је у сриједу, 10. маја у Касиндолу. Ученици наше школе су освојили прво мјесто.

У четвртак, 11. маја одржан је Меморијални турнир “Дани одбране Илиџе” у одбојци. Ученици наше школе су освојили I мјесто. Турнир је одржан у Касиндолу.

Посебно признање је додијељено ученику Дејану Бјелошу за најбољег такмичара Десетог меморијалног турнира.

Манифестација “Дани одбране Илиџе” затворена је свечаном академијом у Културном центру у Источном Новом Сарајеву гдје је уприличена додјела награда и признања свим учесницима.

Честитке нашим ученицима и наставници Славици на овим изузетним резултатима!