Бесплатно скијање за ученике

Олимпијски центар Јахорина је и ове године организовао бесплатно скијање за сву дјецу са територије града Источно Сарајево. Начин реализације овог пројекта је сљедећи:

1. Бесплатну карту један ученик може користити један дан у седмици.
  2. Школа ће сачинити списак ученика 8. јануара 2019. године.
  3. Спискови се се достављају најкасније до петка у 13:00 часова за наредну седмицу.
  4. На списку треба да се назначе имена ученика, разред и година рођења, као и груповођа. Један груповођа може одговарати за највише десеторо ученика.
  5. Ученици имају бесплатан превоз на Јахорину, који је организовао град Источно Сарајево, и то полазак у 08:20 часова са Аутобуске станице и повратак у 15:00 часова код старог Хотела Јахорина.
  6. Ученици могу да користе бесплатну карту уколико дођу на скијање са родитељима или са неким другим. У овом случају карте преузимају од особе која ће за општину Источна Илиџа бити одређена за сваку седмицу скијања, у складу са правилом да се карте преузимају у 09:30 часова и враћају у 14:30 часова.
  7. За сваког ученика који ће скијати родитељи морају потписати сагласност. То могу учинити сваког радног дана у школи, код административног радника, у периоду од 9:00 до 13:00 часова.
  8. Сви скијаши треба да посједују одговарајућу скијашку опрему и обавезно кацигу.