Наша школа је традиционално свеукупни побједник Ђурђевданских уличних трка!

У сриједу, 04.05.2016. у 10:00 часова, упркос лошим временским приликама, одржана је једанаеста “Ђурђевданска улична трка Источна Илиџа 2016”. Трку је организовала Општина Источна Илиџа, у оквиру програма “Ђурђевданске свечаности 2016” поводом крсне славе и Дана Општине Источна Илиџа. Трке су организоване у шест узрасних категорија, за дјечаке и дјевојчице. Побједнички пехар ће бити уручен побједницима на Свечаној акадамији коју организује Општина Источна Илиџа. Честитамо нашим ученицима који су поново показали да су убједљиво најбољи спортисти у нашој општини!

Резултати:

 II и III разреди – дјевојчице:

1. Уна Јамина (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
2. Лана Томановић (ЈУ ОШ “Јован Дучић” Касиндо)
3. Сара Јањић (ЈУ ОШ “Јован Дучић” Касиндо)
4. Теодора Пинџо (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
5. Лана Папаз (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)

13147394_525177197685210_3902083525788735900_o13119859_525177201018543_8832318628329474138_o

Фото: Фото-Видео Блиццо

II и III разреди – дјечаци:

1. Ђорђе Кујача (ЈУ ОШ “Јован Дучић” Касиндо)
2. Стефан Кујача (ЈУ ОШ “Јован Дучић” Касиндо)
3. Божидар Ковач (ЈУ ОШ “Јован Дучић” Касиндо)
4. Михајло Куљанин (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
5. Матеј Ковач (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)

IV и V разреди – дјевојчице:

1. Сара Самарџић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
2. Ина Поповоћ (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
3. Андреа Симовић (ЈУ ОШ “Алекса Шантић” Војковићи)
4. Ана Ступар (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
5. Ива Бугарин (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)

IV и V разреди – дјечаци:

1. Лазар Стијепић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
2. Лука Петковић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
3. Стефан Вучинић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
4. Лазар Трапара (ЈУ ОШ “Јован Дучић” Касиндо)
5. Лука Радовановић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)

13116117_525177207685209_6047872787348396768_o 13123185_525177451018518_1951430833600585265_o13131183_525177551018508_7992825578349388791_o

Фото: Фото-Видео Блиццо

VI i VII разреди – дјевојчице:

1. Александра Стијепић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
2. Ања Мушипић (ЈУ ОШ “Свети Сава Источно Ново Сарајево”)
3. Марина Куртеш (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
4. Тамара Гогић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
5. Милица Ђорем (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)

VI и VII разреди – дјечаци:

1. Момчило Скоко (ЈУ ОШ “Свети Сава Источно Ново Сарајево”)
2. Боро Ерић (ЈУ ОШ “Јован Дучић” Касиндо)
3. Данијел Радовановић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
4. Стефан Говедарица (ЈУ ОШ “Свети Сава Источно Ново Сарајево”)
5. Филип Вукашиновић (ЈУ ОШ “Свети Сава Источно Ново Сарајево”)

13173176_525166497686280_3084733345760441865_o 13173429_525166121019651_2630939672302013933_o

Фото: Фото-Видео Блиццо

VIII и IX разреди – дјевојчице:

1. Милица Лубура (ЈУ ОШ “Јован Дучић” Касиндо)
2. Сара Гогић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
3. Нада Терзић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
4. Теодора Кезуновић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
5. Тијана Вељовић (ЈУ ОШ “Свети Сава Источно Ново Сарајево”)

13131186_525166107686319_7483109620972815962_o

Фото: Фото-Видео Блиццо

VIII и IX разреди – дјечаци:

1. Бојан Поповић (ЈУ ОШ “Алекса Шантић” Војковићи)
2. Божидар Војиновић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
3. Дејан Голијан (ЈУ ОШ “Свети Сава Источно Ново Сарајево”)
4. Стефан Куљанин (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)
5. Марко Цвијетић (ЈУ ОШ “Петар Петровић Његош” Источна Илиџа)

13147594_525167344352862_5843215031136938071_o

Фото: Фото-Видео Блиццо