Ђурђевданска улична трка Источна Илиџа 2018

Поводом обиљежавања Дана општине Источна Илиџа и Крсне славе Ђурђевдана одржана је XIV по реду „Ђурђевданска улична трка Источна Илиџа 2018“. Трке су организоване у шест узрасних категорија за ученике и ученице, а за првих пет у свакој трци обезбијеђене су дипломе и медаље. Ученици наше школе су свеукупни побједници овог такмичења.

Резултати

II и III разреди-ученице

  1. Исидора Ивановић (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  2. Наташа Бањак (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  3. Андреа Мекић (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  4. Сњежана Рашевић (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  5. Ана Симанић (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

 

II и III разреди-ученици

  1. Алекса Шеховац (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  2. Видослав Бошковић (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  3. Никола Голуб (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  4. Михајло Батинић (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  5. Вељко Кургић (ОШ Јован Дучић Касиндо)

 

IV  и V разреди-ученице

  1. Уна Јамина (ОШ Петар Петровић Његош)
  2. Ана Кењић (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  3. Сара Јањић(ОШ Јован Дучић Касиндо)
  4. Лана Томановић (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  5. Дуња Ковач (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

 

IV  и V разреди-ученици

  1. Стефан Кујача (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  2. Ђорђије Лека (ОШ Свети Сава Источно Ново Сарајево)
  3. Никола Лале (ОШ Петар Петровић Његош)
  4. Ђорђе Кујача (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  5. Немања Дракул (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

 

VI  и VII разреди-ученице

  1. Анастасија Милошевић (ОШ Свети Сава Источно Ново Сарајево)
  2. Марија Нинковић (ОШ Свети Сава Источно Ново Сарајево)
  3. Сара Самарџић (ОШ Петер Петровић Његош)
  4. Ања Трапара (ОШ Свети Сава Источно Ново Сарајево)
  5. Андреа Шеховац (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

 

VI  и VII разреди-ученици

  1. Ђорђе Голијанин (ОШ Петер Петровић Његош)
  2. Мирко Дошло (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  3. Јован Шеховац (ОШ Алекса Шантић Војковићи)
  4. Лазар Стјепић (ОШ Петер Петровић Његош)
  5. Ђорђе Фалаџић (ОШ Петер Петровић Његош)

 

VIII и IX разреди-ученице

  1. Александра Стјепић (ОШ Петер Петровић Његош)
  2. Милица Ђорем (ОШ Петер Петровић Његош)
  3. Ања Мацан (ОШ Петер Петровић Његош)
  4. Анасатасија Вулетић (ОШ Јован Дучић Касиндо)
  5. Кристина Љубоје (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

 

VIII и IX разреди-ученици

  1. Ђорђе Топаловић (ОШ Петер Петровић Његош)
  2. Петар Дабић (ОШ Петер Петровић Његош)
  3. Лука Зељаја (ОШ Свети Сава Источно Ново Сарајево)
  4. Михајло Куљанин (ОШ Петер Петровић Његош)
  5. Лука Дошло (ОШ Алекса Шантић Војковићи)

 

Свим ученицима честитамо на постигнутом успјеху.