Свеукупни побједник Ђурђевданских уличних трка је наша школа

 

 

У оквиру обиљежавања Ђурђевдана, крсне славе и Дана општине Источне Илиџе, 3. маја у насељу Доње Младице одржана је традиционална манифестација “Ђурђевданске уличне трке”. У тркама су учествовали ученици основних и средњих школа са подручја општина Источна Илиџа и Источно Ново Сарајево. Учествовало је око 1 700 ученика у шест узрасних категорија за дјечаке и дјевојчице. За првих пет најбољих ученика у свакој трци обезбијеђене су медаље и дипломе.

Свеукупни побједник основних школа седми пут заредом је наша школа! Овим путем честитамо нашим ученицима на освојеним медаљама.

 

II и III разреди – дјевојчице:

1. Ивана Љубоје                     ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Војковићи
2. Ања Лубура                        ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Војковићи
3. Тамара Кењић                    ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Војковићи
4. Лана Ерић                           ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Касиндо
5. Јована Павловић               ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Касиндо

 

II и III разреди – дјечаци:

 

1. Петар Трапара                  ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
2. Давид Мишовић                ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
3. Андрија Мочевић              ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
4. Бориша Кењић                  ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
5. Лазар Ђуровић                 ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа

 

IV и V разреди – дјевојчице:

 

1. Андреа Шеховац                 ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Војковићи
2. Викторија Чечар                  ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
3. Уна Јамина                          ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
4. Анастасија Пржуљ             ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
5. Тамара Петричевић           ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа

 

IV и V разреди – дјечаци:

 

1. Ђорђе Кујача                       ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Касиндо
2. Лазар Трапара                    ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Касиндо
3. Дамјан Милошевић             ЈУ ОШ „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
4. Стефан Кујача                    ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Касиндо
5. Божидар Ковач                   ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Касиндо

 

VI и VII разреди – дјевојчице:

 

1. Анастасија Милошевић        ЈУ ОШ „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
2. Марија Николић                     ЈУ ОШ „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
3. Сара Самарџић                    ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
4. Кристина Љубоје                  ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Војковићи
5. Тамара Гогић                         ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа

 

VI и VII разреди – дјечаци:

 

1. Ђорђе Топаловић                ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
2. Данијел Радовановић         ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
3. Игор Бјелица                        ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Касиндо
4. Ђорђе Голијанин                 ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
5. Михаило Куљанин               ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа

 

VIII и IX разреди – дјевојчице:

 

1. Марина Куртеш                    ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
2. Маја Икић                             ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
3. Маја Пандуревић                ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Касиндо
4. Александра Стјепић           ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
5. Ивана Самарџија               ЈУ ОШ „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево

 

VIII и IX разреди – дјечаци:

 

1. Бојан Поповић                     ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Војковићи
2. Лука Дошло                          ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Војковићи
3. Слободан Мацан                ЈУ ОШ „Петар Петровић Његош“ Источна Илиџа
4. Лука Крешталица                ЈУ ОШ „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
5. Боро Ерић                            ЈУ ОШ „Јован Дучић“ Касиндо

vivv