Пријем првачића

у уторак, 01.09.2015. године у част намлађих ученика наше школе одржана је традиционална приредба за ученике, наставнике, родитеље, баке и деке и остале госте. Приредбу су организовали ученици старијих разреда који су првачићима честитали полазак у школу и пожељели им добродошлицу у своје редове. Осмјеси дјеце и задовољство на њиховим лицима су говорили више од ријечи.

Свим присутним се на крају обратила директорица школе Зденка Перендија која је ученицима представила њихове будуће учитељице: Славку Трапару, Срђану Вучетић, Марију Топаловић и Дуњу Самарџић – Тинтор. Ученици су са својим учитељицама отишли у учионице гдје су се боље међусобно упознали и припремили за ново поглавље у њиховим младим животима.

Upis10Upis9upis8upis7upis6upis4 upis3 - Copy upis2 - Copy upis1 upis - Copy