Приредба посвећена Вуку Стефановићу Караџићу

У четвртак, 22. марта 2018. године у 18:00 часова, у препуној сали Културног центра одржана је приредба посвећена Вуку Стефановићу Караџићу и његовом доприносу нашој култури и писмености.

У свечаном програму учествовали су сви ученици наше школе. Кроз оригиналну сцену и обучени у народне ношње дјеца су се потрудила и приказала вријеме у којем је живио и радио Вук, а његова дјела представили на интересантан начин.

У холу Културног центра, сви присутни гости имали су прилику погледати изложбу ученичких радова који су били посвећени промоцији српског језика и књижевности, као и изучавању живота и рада Вука Стефановића Караџића.

Велики број гостију уживао је у богатом програму који су припремили ученици и наставници наше школе.

Овим путем се захваљујемо свим посјетиоцима који су својим присуством увеличали овај догађај.