Дружење са пјесником Тодом Николетићем

У понедјељак, 29. маја 2017. године, ученике првог, другог и трећег разреда наше школе посјетио је пјесник Тоде Николетић.

Пјесник Тоде Николетић је српски писац и популарни стваралац за најмлађе. Рођен је у Убовићу Брду код Мркоњић Града, a од раног дјетињства живи у Црвенки. Објавио је двадесетак књига за дјецу (поезија и позоришни комади). Малишанима су посебно омиљене његове шаљиве пјесме.

Својом посјетом, пјесник Тоде Николетић увеселио је малишане којима, послије његових питалица и веселих стихова, није силазио осмијех с лица. Атмосфера је била чаробна и сваки тренутак дружења с пјесником пратио је весели смијех дјеце.

Дјеца су награђена од стране пјесника часописом за дјецу “Јежурко”.

Захваљујемо пјеснику Тоду Николетићу на предивним и магичним тренуцима, које нам је својом посјетом подарио и које ћемо дуго памтити.